2000 OTEL
ADRESGRUP 
Site Menüsü
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Erzurumspor'a geçmiş olsun mesajları

Fenerbahçe

Fenerbahçe Kulübü, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Sarı lacivertli kulübün sosyal medya hesabında yapılan açıklamada, "Erzurumspor Kulübü'nün Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcu, teknik heyet ve çalışanlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." ifadelerine yer verildi.

 

Beşiktaş

Beşiktaş Kulübü, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Siyah beyazlı kulübün sosyal medya hesabında yapılan açıklamada, " Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcu, teknik heyet ve kulüp çalışanlarınıza geçmiş olsun diyor, en kısa sürede sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz." ifadelerini kullandı.

 

Trabzonspor

Trabzonspor Kulübü, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Bordo mavili kulübün sosyal medya hesabında yapılan açıklamada, "Sevgili Erzurumspor camiası;Bazı futbolcu ve çalışanlarınızın COVID-19 testlerinin pozitif çıktığını büyük bir üzüntüyle öğrendik. Camianıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kısa sürede sağlıklarına kavuşmasını temenni ediyoruz. #BirlikteBaşaracağız" denildi.

 

İttifak Holding Konyaspor

İttifak Holding Konyaspor, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Konyaspor kulübünün sosyal medya hesabında yapılan açıklamada, " COVID-19 testi sonuçları pozitif çıkan 1 teknik heyet, 4 futbolcu ve 6 kulüp personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını diliyoruz." ifadelerine yer verildi.

 

Ankaragücü

Ankaragücü Kulübü, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Covid-19 testi pozitif çıkan futbolcularınıza, teknik heyet ve kulüp çalışanlarınıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor en kısa zamanda sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” İfadelerine yer ver verildi.

 

Gençlerbirliği

Gençlerbirliği Kulübü, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “BB Erzurumspor camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor; futbolcular, teknik ekip üyesi ve kulüp personelinin en kısa sürede sağlığına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” İfadelerine yer ver verildi.

 

Galatasaray

Galatasaray Kulübü, 11 kulüp çalışanında koronavirüs testi pozitif çıkan Erzurumspor Kulübü için "geçmiş olsun" mesajı yayımladı.

Sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “BB Erzurumspor kulübüne koronavirüs testleri pozitif çıkan futbolcu ve kulüp personeline geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ediyoruz.” İfadelerine yer ver verildi.

  
42 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın