İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
GÜREŞTE 3 FİNAL VAR

Romanya’nın başkenti Bükreş’te düzenlenen Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonasında yarı finalde rakiplerini yenen Süleyman ATLI, Selahattin KILIÇSALLAYAN ve Mustafa KAYA altın , Muhammet Nuri Kotanoğlu ise bronz madalya için güreşmeye hak kazandılar.
57 kg Süleyman ATLI Fransız Zahir El Quarre'yi (11-0), Azerbaycanlı Mahir Amiraslanov’u (6-3) yenerek yükseldiği yarıfinalde Bulgar Giorgi Vangelov'u (8-4) yenerek finale yükseldi. Güreşçimiz finalde Rus rakibi Müslim Sadullaev ile karşılaşacak 65 kg Selahattin KILIÇSALLAYAN da Arnavut Prizreni'yi (12-2) sayı tuşuyla, Polonyalı Kristof Bionkovsky'i (7-1) yenerek yükseldiği yarıfinalde de Ukraynalı Vasil Shuptar'ı (9-6) yenerek finale yükseldi. Güreşçimiz finalde Avrupa Dünya Şampiyonu Azerbaycanlı Hacı Aliyev ile karşılaşacak. Ülkemizi 70 kiloda temsil eden Mustafa Kaya’da ilk maçında Romanya’dan Evghenii VOLCOV’u 9-1, çeyrek finalde Ukrayna’dan Semen Radulov’u 9-4 yenerek geldiği yarı finalde Polonya’lı rakibi Magomedmurad GADZHIEV’i 6-6 sona eren maçta son puan avantajıyla mağlup ederek finale yükseldi. Mustafa Kaya finalde Azerbaycan’dan Aghahuseyn MUSTAFAYEV ile karşılaşacak. 79 kilodaki güreşçimiz Muhammet Nuri Kotanoğlu ise yenildiği rakibinin finale çıkması üzerine bronz madalya maçı yapmaya hak kazandı. Güreşçimiz bronz madalya için Ukrayna’dan Oleksii DOMANYTSKYI ile karşılaşacak.

BÜYÜKLER AVRUPA GÜREŞ ŞAMPİYONASINDA 2.GÜN EŞLEŞMELERİ

Romanya’nın Başkenti Bükreş’te düzenlenen Büyükler Avrupa Güreş Şampiyonasında yarın 61-74-86-92 ve 125 kilolarda eleme ve yarı final maçları yapılacak. Yarın mindere çıkacak olan güreşçilerimiz ve rakipleri şunlar: 61 Kilo Recep TOPAL- Magomedrasul IDRISOV (RUS) 74 Kilo: Yakup GÖR - Hanoc RACHAMIN (ISR) 86 Kilo: Fatih ERDİN - Mraz DZHAFARIAN (UKR) 92 Kilo: İbrahim BÖLÜKBAŞI - Dominic Klaus PETER (AUT) 125 Kilo: Taha AKGÜL - Rares Daniel CHINTOAN (ROU)

  
64 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın