İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTUR



SALTUR



Saltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
BEDMİNTONDA MİLLİ SPORCULAR BELLİ OLDU
Ankara'da düzenlenen 19 Yaş Altı Türkiye Badminton Ranking Şampiyonası sona erdi.
 
Olimpiyat Hazırlık Merkezi Spor Salonu'nda 4 gün süren şampiyonada 39 ilden 78 kulüp ve 168 milli sporcu madalya mücadelesi verdi. Mücadele sonunda, tekler kategorisinde ilk 2 çiftler kategorisinde ise ilk 1 derecesi yapan sporcular Türkiye'yi Hırvatistan'da temsil etme imkanı kazandılar.
 
Milli Badmintoncular, 5-7 Nisan 2019 tarihleri arasında Hırvatistan'ın Dubrovnik şehrinde gerçekleşecek olan Valamar Junıor Open Badminton Turnuvası'na katılacaklar. 
 
 
Hırvatistan'da Türkiye'yi temsil edecek Milli Badmintonculara ödüllerini, Keçiören Belediye Başkan adayı Turgut Altınok, Türkiye Badminton Federasyonu Başkanı Murat Özmekik, Keçiören Ak Parti İlçe Başkanı aynı zamanda Tekvando Federasyonu Asbaşkanı Av. Zafer Çoktan ve Keçiören Belediyesi Meclis Üyesi adayı ve eski Halter Federasyonu Genel Sekreteri Necati Kılıç ve Türkiye Badminton Federasyonu Genel Sekreteri Hayati Kısacık takdim etti. 
 
Tek erkekler ve tek kızlarda; birinci 600 TL, ikinci 400 TL, üçüncüler 300'er TL ödül kazandı. Çiftlerde ise; birinci çift 300'er, ikinci çift 200'er, üçüncü çiftler de her bir sporcu 150'şer TL ödül kazandı.
 
 
Başkan Özmekik, Turgut Altınok'a Milli Takım forması, RTE 2023 Badminton raketi ve plaket hediye etti. 
 
Ay yıldızlı bayrağı temsil edecek olan Badminton Milli Takım listesi şu şekilde:
 
Tek Erkekler
 
1 Sezgin Kelebek    Erzincan Gençlik Spor Kulübü
 
2 Hilmi Can Şimşek    Çorum Belediyesi Sk
 
3 Nurullah Saraç    Ankara Ego Spor Kulübü
 
3 Tayfun Taşdemir    Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü
 
 
Tek Kızlar
 
1 Bahar Yavru    Ankara Ego Spor Kulübü
 
2 Ayça Özgür    Bursa Osmangazi Belediye Spor Kulübü
 
3 Zeynep Akdeniz    İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Ve Spor 
 
3 Ayşegül Yemişen    Eskişehir D.S.İ. Bentspor Kulübü Derneği
 
 
Çift Erkekler
 
1 Semih Baha Başakın/Serkan Uğurlu        Erzincan Telekom Spor Kulübü./ Samsun İlkadım Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü D
 
2 Yasin Karayel / Sezgin Kelebek            Erzincan Gençlik Spor Kulübü / Erzincan Gençlik Spor Kulübü
 
3 Taha Emirhan Budak / Abdulsamet Özdemir    Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Derneği / Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü 
 
3 Hasan Berkay Günbaz / Yunus Emre Karakaş    İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Ve Spor / İstanbul Gaziosmanpaşa Bld 
 
Çift Kızlar
 
1 Sare Ece Başakın Zehra Erdem        Erzincan Telekom Spor Kulübü / Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Derneği
 
2 Yasemen Bektaş / Cansu Erçetin        Erzincan Telekom Spor Kulübü./ Erzincan Telekom Spor Kulübü.
 
3 Azime Serttaş / İrem Uysal        Bursa Özübir Spor Kulübü / Artvin Kafkas Spor Kulübü Derneği
 
3 Zeynep Akdeniz / Selen Özdemir    İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Ve Spor / İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik 
 
Karışık Çifler
 
1 Semih Baha Başakın / Zehra Erdem    Erzincan Telekom Spor Kulübü./ Erzincan İl Özel İdaresi Spor Kulübü Derneği
 
2 Serkan Uğurlu / Sare Ece Başakın    Samsun İlkadım Belediyesi Gençlik Ve Spor Kulübü D / Erzincan Telekom Spor Kulübü.
 
3 Semih Özgür Doğruer / Edanur Alan    Bursa Yıldız Gençlik Spor Kulübü Derneği /İstanbul Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
 
3 Barış Özkan / Selen Özdemir        İstanbul Plevne Lisesi Spor Kulübü/İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi Gençlik Ve Spor
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
51 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın