İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
ATICILARIN GÖZÜ ZİRVEDE

Kahramanmaraş'ta haftanın 4 günü havalı tabanca poligonunda çalışan Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Havalı Tabanca Takımı, bir dönem Türk Silahlı Kuvvetlerinde (TSK) uzman çavuş olarak görev yapan antrenörleri Özkan Çivi ve Yusuf Tuğsat yönetiminde başarı için tetiğe basıyor.

Mersin'in Erdemli ilçesinde 21-24 Kasım tarihlerinde gerçekleştirilen Havalı Silahlar Türkiye Şampiyonası'nda yıldız erkeklerde takım halinde bin 108 puanla şampiyon olan sporcular, aynı zamanda da Türkiye rekorunu da kırdı.

Türkiye şampiyonu olan sporculardan Abdulkadir Kılıç, ayrıca yıldız erkekler kategorisi bireysel yarışmalarda 376 puanla Türkiye rekorunun sahibi oldu.

Rekortmen sporcular, Türkiye'yi uluslararası şampiyonalarda temsil etmek için çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Kabakcı: "Çok önemli başarılara imza atıyorlar"

Kahramanmaraş Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ali İhsan Kabakcı, uzman antrenörler eşliğinde çalışan sporcularının önemli başarılar elde ettiğini söyledi. 

Gençlerin verilen tüm imkanları en iyi şekilde kullandığını belirten Kabakcı, sporcularının son şampiyonada yıldızlar kategorisinde hem ferdi hem de takım halinde Türkiye rekorunu kırdığını ifade etti.

Sporcuları kutlayan Kabakcı, "Gençlere imkanlar verildiğinde çok önemli başarılara imza atıyorlar. Bu alınan sonuçlarla ortadadır. Kahramanmaraş havalı tabanca ve tüfekte gerçekten marka şehir olduğunu ortaya koydu. Bundan da çok memnunuz." diye konuştu.

Daha iyi yerler hedefleniyor

Antrenör Özkan Çivi de Türkiye Şampiyonası'na takımlarının damgasını vurduğunu belirtti.

Şampiyonaya çok iyi hazırlandıklarını dile getiren Çivi, yıldız erkekler kategorisinde Abdulkadir Kılıç'ın 376 puanla Türkiye rekoru kırdığını, yine aynı takımdan Mevlüt Alp Kılınç'ın 370 puanla ikinci ve Samet Yaprak'ın ise 362 puanla üçüncü olduğunu kaydetti.

Çivi, antrenmanlarının aralıksız devam ettiğini vurgulayarak, "Sporcularımızın daha iyi yerlere gelmeleri için çalışmalarımıza devam edeceğiz." ifadelerini kullandı.

  
38 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın