İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
EOC'YE 4 TÜRK

TMOK'tan yapılan açıklamaya göre, TMOK Yönetim Kurulu üyesi ve pazarlama-iletişim alanında faaliyet gösteren özel bir şirketin sahibi Ali Kiremitçioğlu, EOC Pazarlama ve İletişim Komisyonu üyesi oldu. Kariyeri boyunca Türkiye'nin önde gelen firmalarının yönetici pozisyonlarında bulunan Kiremitçioğlu, 2011-2014 yıllarında İstanbul 2020 Adaylık Komitesi Üst Yöneticisi olarak görev yaptı.

Nevriye Yılmaz ise EOC Sporda Cinsiyet Eşitliği Komisyonuna sporcu temsilcisi seçildi. Londra 2012 ve Rio 2016 Olimpiyat Oyunları'nda Türk Basketbol Kadın Milli Takımı'nın kaptanlığını yapan ve EOC Sporcu Komisyonu üyesi olan Nevriye Yılmaz, aynı zamanda TMOK Sporcu Komisyonunda yer alıyor.

Hacettepe Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Haydar Demirel, EOC Sağlık ve Anti-Doping Komisyonu üyeliğine getirildi. Demirel, Türkiye Dopingle Mücadele Komisyonu Yönetim Kurulu üyesi, TMOK üyesi ve TMOK Sağlık ve Bilim Çalışmaları Koordinatörü görevlerini yürütüyor.

Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor Yöneticiliği Bölüm Başkanı Doç. Dr. Selhan Özbey de EOC Olimpik Kültür ve Miras Komisyonu üyesi oldu. TMOK Spor Kültürü ve Olimpik Eğitim Komisyonu üyesi Özbey, Uluslararası Olimpik Akademi Eğitimci Toplantıları'na TMOK adına katılıyor ve "Olimpizm ve Olimpik Hareket" kitabının yazarları arasında bulunuyor.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
97 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın