RÖPORTAJ


"AMACIMIZ DÜŞÜNEN ANALİZ EDEN ÜRETEN GENÇLİK"
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
1° -3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
AKARSU SLALOM ANTRENÖR ve HAKEM VİZE, TERFİ SEMİNERLERİ TAMAMLANDI
Türkiye Kano Federasyonu faaliyet proğramında yer alan "Akarsu Slalom Antrenör Vize Semineri - Hakem Vize ve Terfi Seminerleri"  18-19 Kasım 2017 tarihleri arasında Rize'de organize edildi.
35 antrenör ve 40 hakemin katıldığı seminer,  Kano federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı'nın açılış konuşması ile start aldı.

Başkan yaptığı konuşmada, federasyonun göreve geldiği 1 yıl içersinde yapılan Faaliyetler hakkında Bilgi verdi. Eğitimin öneminden bahsederek sporcuları yetiştiren ve onları akarsu sporu ile tanıştıran antrenörlere teşekkür etti. Alper Cavit Kabakçı, Kano'nun ülke geneline hızla yayıldığına dikkat çekerek tesisleşmede de çok önemli projelere imza attıklarını ifade etti.

Antrenör ve Hakemler Akarsu teknik kurulu ve Merkez Hakem Kurulu üyelerinin yaptığı sunumlar ile bilgilerini güncelledi. İki gün süren seminer sonunda katılımcılara "Seminer Katılım Belgesi" verilirken, antrenörlerimize vize sınavı, hakemlerimize vize ve terfi sınavları yapıldı.
 
Seminer kapanış programında katılımcılara Olimpiyat ve Dünya Şampiyonumuz milli gururumuz Naim Süleymanoğlu'nun başarı öyküsü izlettirildi. Anısına bir dakikalık saygı duruşunda bulunularak milli sporcumuz anıldı.

Saygı duruşunu ardından federasyonumuz genel sekreteri Sevban Yıldırım kapanış konuşmasını yaptı. Antrenör ve Hakemlerimize "Seminer Katılım Belgesi" takdim etti.
Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
492 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın