RÖPORTAJ


"AMACIMIZ DÜŞÜNEN ANALİZ EDEN ÜRETEN GENÇLİK"
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
10° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
FABRİKA VOLEYBOL MALATYA'DA

Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından kurulan ve Türkiye’de; 6-12 yaş arasındaki çocukları voleybol ile tanıştırmayı ve lisanslı sporcu sayısını artırmayı hedefleyen Fabrika Voleybol yeni okulunu Malatya’da açtı.

Fabrika Voleybol'un Malatya'daki okulunun açılışı, Atatürk Spor Salonu’nda düzenlenen mini voleybol şenliği ile yapıldı. Açılış; Malatya İl Jandarma Komutanı Şerafettin Yılmaz, Malatya Gençlik Hizmetleri Spor Şube Müdürü Ömer Dağdelen, Türkiye Voleybol Federasyonu Disiplin Kurulu Başkanı Yaşar Sezikli ve Malatya Doğa Koleji Genel Müdürü Vahap Güler'in katılımlarıyla gerçekleşti.

Atatürk Spor Salonu’na kurulan mini voleybol sahalarında, tüm gün süren şenlikte çocuklar unutulmaz bir gün yaşadılar. Kulüplerin ve okulların 6-12 yaş arası öğrencileri, aileleri ve antrenörleriyle ücretsiz katılabildiği Fabrika Voleybol Mini Voleybol Şenliği’nde, Türkiye Voleybol Federasyonu sürpriz hediyeler dağıttı.

Malatya’daki Fabrika Voleybol Okulu, çalışmalarına, bugün (5 Kasım Pazar), antrenmanların yapılacağı Malatya Doğa Koleji'nde başladı.

Paylaş |                      Yorum Yaz - Arşiv     
139 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın