BOS OTOMOTİV ANKARA
ZAFER VİNÇ KONYA
BİOTEM SİGORTA
KÖSEOĞLU MOBİLYA
NEŞE TEKNİK MÜHENDİSLİK
Site Menüsü
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Tuba ULU
EVREN İSTEDİKLERİMİZİ GERÇEKLEŞTİRMİYOR!
11/09/2020

Vücudumuzda yaklaşık 40 Trilyon hücre bulunuyor. Tahmini olarak da 90 trilyona yakın mikrop(bakteri) bulunuyor.

Biri size mikrop deyince alınmayın yani😊

Tam bir mikropsunuz. Ayda bir defa yenilenen bir deri tabakasının altında tam bir mikrop yığını...

Hepsi bu...

Bu gerekli bilgiden sonra asıl konuya dönecek olursak; Dün bir toplantıda çok tatlı bir istatikci arkadaş; "Ben evren diye bir şeyin var olduğuna, onun da benim isteklerimi yerine getirdiğine ve Spritül saçmalıklara da inanmıyorum! Ne yapıyorsam ben kendim yapıyorum. Bu kadar çabalıyor isteklerimi gerçekleştiriyorum ne yani şimdi her şeyi evren mi gerçekleştirmiş oluyor? " dedi.

 

İşte işin can alıcı noktası da tam burası. O koskoca mikrop yığını organizmayla başımıza ne geliyorsa gelmesini sağlayan şey aslında biziz! Her ne kadar Kuantum fiziğinde ki dolanıklık ilkesine göre evrende ki her şeyle birbirine bağlı olsak da Evrenin; “ Verin Bahattin abinin 1000 TL sini” modun da çalışmadığını, bu ilkenin buna yaramadığını bilmenizi isterim.

Evren, o koskoca deveran bizim isteklerimizi gerçekleştirmek için çalışmıyor. İsteklerimizi gerçekleştiren şey ya da olmasına engel olan şey, Evrenle dolanık olan yani evrenin bir parçası olan kendimiziz… Hımmm. O zaman yine evren mi gerçekleştirmiş oluyor? Yoo Yoo öyle değil tam olarak 😊

 

Daha çocukluktan bu yana hayatımızı, bizi büyüten ve yetiştiğimiz çevrenin zihnimize doldurduğu hipnozlarla yaşıyoruz ve maalesef bu hipnozların çoğu kötü hipnozlar, hayatımızı alt üst eden hipnozlar. Döngüyü kırana kadarda bu hipnozlar devam ediyor. Evren seni teğet geçmedi yani!

 

Amerika’da yapılan bir araştırmada ki niyeyse hep onlar yapıyor ya da İsviçreliler 😊

Sabah bulantıları olan bir grup kadını deney için toplarlar ve onlara bulantılarınızı bastırmak için size bir ilaç vereceğiz derler. Verdikleri şeyse, insanları kusturan İpeka şurubu.

İpeka şurubu içen kadınların %50 si bulantının geçtiğini söylemiş. Yani inanç ilaçtan daha güçlüydü ve bunu yapan evren değil kendimizdi. Bu basit bir plasebo etkisi testiydi. İnancın yani düşünce biçimimizin bize neler yaptığını gösteren basit bir deney ve bunun gibi binlerce deney var.

Olumlu düşün olumlu olsun “Şey’si” de değil bu. İnanç güçlü bir hipnoz biçimidir ve neye inanırsan ona dönüşmeye başlarsın. Hayal ettiğimiz, düşünce olarak zihnimizden geçen şeyler hem fizyolojimizi hem psikolojimizi etkiler, bu da doğal olarak davranış biçimimize ve karakterimize yansır.

Hepsi bu…

Çok şey etmeyin Evrenle!...

İçiniz de ki mikropları doğru yönetin yeter😊

Sevgiler...159 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

DEĞİŞİM... - 11/08/2020
DEĞİŞİM...
KADIN İNSANDIR BİZ İNSANOĞULU...İNSAN ÖLÜYOR! - 22/07/2020
Kadın insandır, biz İnsanoğlu... Insan ölüyor!
UYANIŞ - 09/07/2020
UYANIŞ
YENİDEN MERHABA - 09/07/2020
YENİDEN MERHABA