2000 OTEL
ADRESGRUP 
Site Menüsü
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim
Nurgül ÇETAK
ncetak@gmail.com
KADIKÖY'DE KABUS GİBİ BAŞLAYAN GECE
28/04/2019

Maçın başlama düdüğüyle birlikte Bordo Mavili ekip deyim yerindeyse 'direkleri dövdü.' Çok geçmeden bu iştahlı oyununu Barcelonavari şık bir golle süsledi. Trabzonspor golün rüzgarıyla birlikte daha cesur oynamaya başladı ve oyunun kontrolünü tamamen eline geçirdi.

Kadıköy’de umutsuzluk adeta bir sis gibi çökse de Fenerbahçe, Trabzon fırtınasından canlı çıkmayı başardı diyebiliriz.

VALBUENA ETKİSİ

İkinci yarının başında Valbuena’nın oyuna girmesiyle aciz görüntüsünden sıyrılan Fenerbahçe az da olsa kıpırdanmaya başladı. Kadıköy’de oynadığının farkına varan sarı lacivertliler cılız da olsa ataklar yaptı. Ben kendi adıma maçı izlerken gol olacağına ve o golün de Valbuena'dan geleceğine o kadar emindim ki, nitekim de öyle oldu son dakika gol Valbuena'dan geldi.

Trabzonspor ilk yarıda ki görüntüsünden çok uzaktı. 10 kişi kalmış Fenerbahçe karşısında, oyunun son bölümünde defans ağırlıklı oynayan Bordo Mavililer kendi yarı sahasından çıkamadı.

Neden böyle korkak bir oyun yapısına büründüklerine anlam veremedim doğrusu. Trabzon bu sahada 22 yıl sonra kazanabilirdi. Fakat kazanmak istemedi sanki!.. Bakmayın siz Uğurcan çok güzel kurtarışlar yaptı.  Fakat son dakika gelen golü kurtarmaya nefesi yetmedi ve gelen bu golle Trabzonsporlu oyuncular yıkıldı.  

ÇIKIN SÖYLEYİN BU NE BİÇİM FENERBAHÇE

Lefter sezonunun başından itibaren kötü günler geçiren Fenerbahçe , bu akşam kötü maçlar zincirine bir halka daha taktı.  Üç puanın ne olduğu unutuldu artık... Herkes sezonun biteceği günü iple çekiyor. Maçın son bölümünde Kadıköy’de: “Söylesene Ali başkan! Bu ne biçim Fenerbahçe!” tezahüratları yükseldi. Çıkın söyleyin zira dökülecek yaprak da kalmadı artık çınar köklerinden sarsılıyor...396 kez okundu. Yazarlar

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın

Yazarın diğer yazıları

İPTAL KARARLARI DOĞRU MU? - 29/05/2020
SADECE FUTBOL
SOSYAL MESAFELİ FUTBOL - 06/05/2020
SOSYAL MESAFELİ FUTBOL
DÜNDEN BUGÜNE OBRADOVİC - 09/03/2020
DÜNDEN BUGÜNE OBRADOVİC
CANIMIZDAN CAN GİTTİ! - 02/03/2020
CANIMIZDAN CAN GİTTİ!
UÇUŞLAR İPTAL! - 24/02/2020
UÇUŞLAR İPTAL!
KALKIŞA GEÇİYORUZ! - 16/02/2020
KALKIŞA GEÇİYORUZ!
ELDE VAR SIFIR! - 09/02/2020
ELDE VAR SIFIR!
TARAFTARLAR İSTEDİ OLDU - 30/01/2020
TARAFTARLAR İSTEDİ OLDU
90+HÜZÜN - 23/12/2019
90+HÜZÜN
 Devamı