RÖPORTAJ


"ŞAMPİYONLAR LİGİ AYARINDA BİR TAKIMIZ"
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
18° 29° 14°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

KANO'DA HEYECAN DORUKTA

Deniz Kanosu Türkiye Şampiyonasına 11 farklı ilden 18 kulüpten 101 sporcu katılacak.

Türkiye Kano Federasyonu faaliyet takviminde yer alan 2017 yılı Deniz Kanosu Türkiye Şampiyonası Bursa Büyükşehir Belediyesi´nin desteğiyle, Bursa Büyükşehir Belediyespor Kulübü sponsorluğunda ve İznik Belediyesi ev sahipliğinde 7-8 Ekim 2017 tarihlerinde İznik´te gerçekleştirilecek.

İznik gölü kıyısında bulunan İznik İzzet Peşte Su Sporları Kamp Eğitim Merkezinde başlayacak olan şampiyonada 1000 metre kadın, 1000 metre erkek, 1000 metre mix, 500 metre kadın, 500 metre erkek ve 500 metre mix kategorilerinde 107 sporcu kıyasıya mücadele edecek.

7 Ekim Cumartesi günü saat 8:30´da eleme yarışlarıyla başlayacak olan şampiyona, 8 Ekim Pazar günü finallerin ardından ödül töreni ile son bulacak.
 
Deniz Kanosu Türkiye Şampiyonasına 11 farklı ilden 18 kulüpten 101 sporcu katılacak. 
Göreve geldikleri günden buyana önemli projeleri hayata geçirmek için yoğun çaba gösterdiklerini belirten Federasyon Başkanı Alper Cavit Kabakçı," Biz geçmişi asla sorgulamıyoruz ancak göreve geldiğimizden günümüze kadar önemli projeleri hayata geçirmeye başladık. Gerek kulüp gerekse sporcu sayılarımızı arttırmaya yönelik çalışmalarımız devam etmekte. Türkiye'nin önemli bölgelerinde Avrupa standartlarında tesisler kazandırmak için yoğun bir gayret içerisindeyiz. Sponsorluklar konusunda da ciddi çalışmalarımız var. Amacımız olimpiyatlara daha fazla sporcuyla katılmak ve Kano'yu sevilen ve bilinen bir branş haline getirmek" diye konuştu. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
550 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın