2000 OTEL
ADRESGRUP 
Site Menüsü
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

ALTINDAĞ’IN HEDEFİ ÜST SIRALAR

Altındağ spor Kulüp Başkanı Hakan Karakaya, hedeflerinin önce 2.Lig, arkasından da TFF 1.Lig olduğunu söyledi.

Misli.com TFF 3.Lig 3 Grup temsilcilerinden Altındağspor Kulübü Başkanı Hakan Karakaya, Zafer Şahin’den görevi devralan yeni teknik direktör Metin Akpunar ve takım kaptanı Ercan Güneri, Ankara basını ile biraraya geldi. Altınköy Sosyal Tesisleri’nde gerçekleşen kahvaltılı basın toplantısında Başkan Hakan Karakaya, Ankaralı basın mensuplarıyla birlikte olmaktan mutluluk duyduğunu söyledi.
“ÖNCELİK ALTYAPI VE TESİS ”
Karakaya, önceliklerinin tesis ve altyapı olduğunun altını çizerek, “Öncelikle siz basın mensubu arkadaşlar hoş geldiniz. Bizi şereflendirdiniz, onurlandırdınız. Bu sene yaşanan pandemi nedeniyle gerçekleştiremediğimiz hedeflerimiz var, tesislerimizi yapmak istiyor, alt yapımıza kavuşmak istiyoruz. Takımımızı 2. Lig ve TFF 1.Lig’ine çıkarmak istiyoruz. Takımın şu anda üç tane transfere ihtiyacı var, ocak ayındaki ara transfer döneminde açığımızı kapatacağız hedefimiz bu sene takımı üst lige çıkarmak” dedi.
“HEDEFİMİZ BİR ÜST LİG ”
Teknik direktör Metin Akpunar da, davetlerine katılan basın mensuplarına teşekkür etti.Genç teknik adam, takımın başına geleli 10 gün olduğunun altını çizerek, ” “ Ben daha yeniyim Altındağspor’da. Aslında Ankaralıyım, Ankara’da da doğdum büyüdüm ama Ankara’da çalıştığım ikinci takım bu. Daha önce Ankaragücü’nde çalıştım, ikinci takımım da Altındağspor oldu. Göreve geleli 10 gün oldu, takımı tanımaya çalışıyorum. Geldiğim günden beri vizyon sahibi, hedefleri olan bir yönetim ile karşılaştım. Onun için inşallah hep birlikte hedefler doğrultusunda burada takımı bir üst lige çıkarmak için her şeyi yapacağız. Gereken çalışmaları da yapacağız. Genç, iyi bir kadromuz var, inşallah bir seri yakalarsak bundan sonraki süreçte önümüzü daha net görebiliriz.”diye konuştu.
“TRANSFER ÖNEMLİ”
Devre arası transferine işaret eden Metin Akpunar şunları söyledi: “Devre arasında yapacağımız transferler önemli olacak. Bu konuda da Ankara’da olmanın büyük avantajları olacağı kanısındayım. Açıkçası bu takıma sezon başı gelmeyi isterdim. Erken görev alabilseydim çok daha genç ,çok daha kaliteli bir kadro oluşturabilirdik. Ama elimde mevcut olan oyuncu grubu da gayet iyi. Bu oyunculara sadece kim olduklarını, hangi takımda oynadıklarını, nasıl bir yönetimin oyuncuları olduğunu hatırlatmak lazım. Hedefimiz için çalışıp her şeyi yapacağız”
KAPTAN ERCAN’IN SON SEZONU
Altındağspor’un deneyimli futbolcu Ercan Güneri, bu sezon sonunda faal futbol hayatını notlayacağının altını çizerek, “Bu sezon benim son sezonum. Altındağspor’da faal futbol hayatımı noktalayacağım. İyi bir sezon geçirerek yarılmak istiyorum. Takımızın başarılı olması için herşeyi yapacağız ”
RAKİP CİZRE
Altındağspor, Perşembe günü Misli.com TFF 3.Lig 10.hafta karşılaşmada Cizrespor’u ağırlayacak. Çubuk İlçe Stadı’nda saat 13:00’de başlayacak maçı Sercan Karaca, Çağlar Demirkıran, Yakup Erdoğan yönetecek. Altındağspor’un 7, Cizrespor’un 3 puanı bulunmakta.
39 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın