2000 OTEL
ADRESGRUP 
Site Menüsü
Hava Durumu
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

TKİSPOR İFTARDA BULUŞTU

Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Spor Kulübü Ankara’da iftarda bir araya geldi.

Türkiye Kömür İşletmeleri (TKİ) Spor Kulübü Ankara’da iftarda bir araya geldi. Geride bıraktığımız günlerde BAL Baraj müsabakasında  1926 Polatlı Belediye Sporu 4-0 yenerek Spor Toto Bölgesel Amatör Lig’e yükselen TKİ Futbol takımı, Güreş Süper liginde başarılı olan sporcular, antrenörler ve yöneticiler ile Ankara Amatör Spor Kulüpleri Başkanı Murat Kandazoğlu birlikte tesislerinde iftar yemeğinde buluştu. 

Futbol, Güreş, Halkoyunları, Türk Sanat ve halk müziği alanında faaliyet gösteren TKİspor kulübünün iftarına katılan  TKİ Genel Müdürü Ömer Bayrak, Türk sporuna katkı sağlamaya devam edeceklerini ifade ederek, "TKİ olarak sporun içerisinde olmaya ve başarılarımızı devam ettireceğiz. Sporculara yatırımlarımız ve desteğimiz artarak devam edecektir. Futbolda Bölgesel Amatör Ligine yükselen takımımızı kutluyorum. Ayrıca Güreşte bizleri layıkıyla temsil eden sporcu ve antrenörlerimizi de kutluyorum" diye konuştu. 

TKİ Kulüp Başkanı Burhan Ayar ise geçmişi olan bir kulüp olduklarını hatırlatarak, "amacımız Türk sporu ve gençliğine hizmet vermek. Bu doğrultuda elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz. Bize katkı sağlayan sporcularımıza ve antrenörlerimize teşekkür ediyorum" dedi.

Türkiye Güreş Süper Liginde elde ettiği sonuçlarla yükselişini sürdürdüklerini ifade eden TKİ Spor Kulübü Başkan Yardımcısı ve Güreş Sorumlusu Atilla Bilici ise, milli takıma sporcu vermenin gururunu yaşadıklarını dile getirdi.

195 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın