İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

YILIN FEDERASYONU OLDULAR

7 Kasım'da Ankara Sheraton Otel'de düzenlenen 9. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri töreninde, yılın spor federasyonu ödülünü aldılar..

7 Kasım'da Ankara Sheraton Otel'de düzenlenen 9. Uluslararası Buhara Medya Ödülleri töreninde, Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonuna 'Yılın Spor Federasyonu' ödülü verildi.
 
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun onur konuğu olarak katıldığı törende ayrıca Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaslan, AK Parti Ankara İl Başkanı Hakan Han Özcan, milletvekilleri, büyükelçiler, şarkıcılar AlişanEbru Yaşar, Yudum, Safiye Soyman, siyaset, basın ve iş dünyasından çok sayıda davetli ve yabancı konuklar katıldı. 
 
Programa onur konuğu olarak katılan Bakan Soylu, törenin açılışında yaptığı ödül törenine katılmaktan duyduğu mutluluğu ifade ederek ödül alanları tebrik etti. Soylu, "Ülkemizin başarı hikayelerine çok ihtiyacı var. Başarılı iş yapanları ödüllendirmek, bir milletin asaletinden gelir" dedi.
 
Törende, Yılın Spor Federasyonu ödülünü Türkiye Bocce Bowling ve Dart Federasyonu aldı. Ödül törenine Federasyon Başkanı Doç. Dr. Mutlu Türkmen'le birlikte Çin'de yapılan Dünya Bocce Şampiyonasında şampiyon olan Bocce milli takım sporcuları katıldı. 
 
Türkmen, "2018 bizim her yönden altın yılımız oldu. Benim Uluslararası Bocce Konfederasyonu başkanı seçilmemin hemen ardından gençler kategorisinde çelik uçlu Dart'ta Avrupa ikinciliği,  elektronik Dart'ta Avrupa Şampiyonluğu ve  Ankara'da yapılan Gençler Avrupa Bocce Şampiyonasında takım halinde şampiyon olmamız büyük bir yankı uyandırdı. Ancak 22-27 Ekim tarihlerinde Çin'de yapılan Dünya Bocce Şampiyonasında kadınlarda altın, ümit erkeklerde bronz madalya elde etmemiz beklentilerimizi çok aşan tarihi bir başarı oldu" dedi. Türkmen, ödülü kendilerine layık gören Buhara Medya Gruba teşekkür ederek, "Sporcularımız bu ödülle daha da motive olacak ve inşallah 2024 Paris Olimpiyat Oyunlarında yer almasını beklediğimiz Bocce branşında ülkemize olimpiyat altın madalyası da kazandıracaklar" dedi.  
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
228 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın