İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

TÜRKİYE'NİN TANITIMINI YAPIYORUZ...

Golf Federasyonu Başkanı Ağaoğlu Trabzonspor başkanlığını bırakmayacağını dile getirdi.

Türkiye Golf Federasyonu Başkanı Ahmet Ağaoğlu açıklamalarda bulundu. Antalya'da düzenlenen Turkish Airlines Open Golf müsabakalarının Türkiye'de yapılan en büyük spor organizasyonu olduğunu dile getiren Ahmet Ağaoğlu, bu organizasyonun 2021 yılına kadar yapılacağını ifade etti.
2016 yılında güvenlik gerekçesiyle birçok sporcunun Türkiye'ye gelmek istemediğini ifade eden Başkan Ağaoğlu, " yaptığımız görüşmeler sonrasında sporcularımız oyuncular artık Türkiye'yi tercih eder noktasına geldi. 2016 yılında oyuncular Antalya'ya gelmek istemiyordu. Ancak şimdi Antalya güvenlik açısından çok başarılı biz 2021 yılına kadar bu organizasyonu gerçekleştirmeye devam edeceğiz ancak nerede yapılacağı henüz net değil Önümüzdeki yıl turnuvanın nerede yapılacağına karar vereceğiz" diye konuştu.
Belek'teki organizasyonun Türkiye'nin en büyük spor organizasyonu olduğunu dile getiren Başkan Ağaoğlu sözlerini şöyle sürdürdü:
" Türkiye'nin en büyük spor organizasyonu Bunu iddia ediyorum getirisi en fazla organizasyon Biz Turizm Bakanlığı'nın bir yılda yaptığı tanıtımı 4 gün de yapıyoruz ülke tanıtımı için son derece önemli bir organizasyon. Geçtiğimiz yıl tanıtım Bedeli ölçüm şirketlerinin bize verdiği rakam 148 milyon dolar. Müsabakaların toplam bütçesi 7 milyon dolar 1.7 milyon dolarını federasyon bütçesinden harcıyoruz. Artık biz bu müsabakayı devletin sırtından alıp sponsorlarımız sayesinde yapmayı düşünüyoruz ancak Turizm Bakanlığı da bize tanıtım fonundan bütçe ayırması gerekiyor çünkü biz ülkemizin tanıtımını yapıyoruz dünyanın birçok ülkesinde bu müsabaka naklen yayınlanıyor milyonlarca insan izliyor Antalya'nın tanıtimi yapiliyor. "
TRABZONSPOR'A DEVAM

Trabzonspor Kulübü başkanlığına geldikten sonra Golf Federasyonu başkanlığını bırakacağı  yönündeki tartışmalara son noktayı koyan Ahmet Ağaoğlu, " Ben genel kurul oylarıyla gelmiş bir Başkanım Eğer başkanlıkta gözü olan varsa 2 yıl daha bekleyecek veya delegelerin yeterli imzalarını toplayarak olağanüstü genel kurula gidilecek. Biz bu branşı bir yerlere getirdik şu anda çok önemli bir noktada daha Yapacak çok işimiz var artık bu söylentilerin bitmesini istiyoruz." Dedi. 
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
61 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın