İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

ALANYA ANTALYA ETABINI SAM BENNET KAZANDI

TÜRK MİLLİ TAKIMI’NDAN ONUR BALKAN BEYAZ MAYOYU GİYMEYE DEVAM EDECEK.

 

54’üncü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’unun Alanya - Antalya etabını kazanan Bora Hansgrohe Takımından Sam Bennett, “Bana bu fırsatı veren takım arkadaşlarıma çok teşekkür ederim. Parkur düzdü ancak hava çok sıcak olmasına rağmen tempo yüksekti. Bu etapta Türkiye’nin güzelliklerini bisiklet üstünde de olsa gördüm” dedi. Bennett şunları söyledi:

“Konya - Konya etabından sonra takım olarak dersimize çok iyi çalıştık. Son metreye kadar takım halinde çok güzel geldik. Bana da finişi yapmak düştü. Zira pozisyonumda birinci olmaya müsaitti “

 

ÖDÜL TÖRENİ VE MAYOLARIN DAĞILIMI

54’üncü Cumhurbaşkanlığı Türkiye Bisiklet Tur’unun Alanya - Antalya etabının sonunda mayo dağılımı da belli oldu.  Genel Ferdi Klasmanda birinciliğe yükselen  Bora Hansgrohe   Takımından Sam Bennett Fethiye- Marmaris etabında Turkuaz Mayoyu giymeye hak kazandı. Bennett’e Spor Toto’nun sponsorluğundaki Turkuaz Mayoyu Bisiklet Federasyonu Asbaşkanı İrfan Çelik giydirdi. Aynı zamanda etap birincisi olduğu için ödülünü de Dışişleri Bakan Yardımcısı Yavuz Selim Kıran taktim etti.

Bennett etap birincisi olduğu için sprint mayosunun da sahibi oldu. Salcano’nun sponsoru olduğu yeşil Mayoyu Yönetim Kurulu üyesi Bayram Akgül giydirdi.

 

BEYAZ MAYOYU ONUR BALKAN GİYMEYE DEVAM EDİYOR

Etaptaki tek Türkiye Güzellikleri Prim kapısını birinci olarak geçen Türk Milli Takımı’dan Onur Balkan’da Fethiye- Marmaris etabında da beyaz mayoyu devam edecek. Turkey Home’un sponsorluğundaki beyaz mayoyu Balkan’a Antalya İl Müdürü Burhanettin Hacıcaferoğlu giydirdi.

Türk Hava Yolları’nın sponsorluğundaki Kırmızı Mayoyu Euskadi Basque Country Takımı sporcusu Txoperena Matxıkote Benat’a mayosunu THY Antalya Müdürü Murat Külçe giydirdi.

 

ETAP ÖDÜLLERİ

Alanya-Antalya etabında üçüncü gelen UAE Team Emirates Takımı sporcusu Consonni Simone’ye ödülünü Bisiklet Federasyonu Başkanı Erol Küçükbakırcı, ikinci gelen Quick Step Takımı sporcusu, dünkü etabın Turkuaz mayo sahibi Richeze’ye ödülünü Antalya Vali Yardımcısı Nurettin Ateş taktim etti.

 

34 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın