İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
31° 34° 16°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

BAKANLAR TARAFTARLARLA....

Taraftarlarla birlikte futbolculara sevgi gösterisinde bulunan Bakanlar, milli takımın golünde büyük sevinç yaşadı.

Türkiye ile Rusya arasında Trabzon ‘da oynanan UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup karşılaşması bir ilke sahne oldu.  Trabzon Şenol Güneş Spor Kompleksi'nde oynanan milli maçı, bakanlar protokol yerine tribünde taraftarlarla birlikte izledi.

Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu, Türkiye ile Rusya arasında oynanan milli maçı beraberinde Adalet Bakanı Abdülhamit Gül, Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turan ve Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank ile birlikte seyircilerin arasında takip etti.

Müsabakayı izleyenler arasında Gençlik ve Spor eski Bakanı Osman Aşkın Bak ile AK Parti İzmir Milletvekili Alpay Özalan da yer aldı.

Bakanlar Milli Takıma tribünden destek verdi

 Bakanlar, maç esnasında Ay-yıldızlı futbolculara ellerindeki bayrakları sallayarak ve alkışlayarak destek verdi. Taraftarlarla birlikte futbolculara sevgi gösterisinde bulunan bakanlar Mehmet Kasapoğlu, Abdülhamit Gül, Cahit Turan, Mustafa Varank ve Osman Aşkın Bak, Milli Takımın golünde büyük sevinç yaşadı.

Bakan Kasapoğlu’nun davetlisi olarak Ordu’dan gelen çocuklar da maçı izledi.

 Türkiye ile Rusya arasında oynanan UEFA Uluslar B Ligi 2. Grup karşılaşmasını Ordulu çocuklar da izleme fırsatı buldu.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen “Spor ile Hayata Gülümse” projesi kapsamında Ordu’da yaşayan şehitlerimizin çocukları ile Sevgi Evleri'nde kalan çocuklar Gençlik ve Spor Bakanı Dr. Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun davetlisi olarak Türkiye - Rusya maçını Trabzon’da bakanların önündeki koltuklarda oturarak izledi. Bakan Mehmet Kasapoğlu, maç öncesinde ve müsabaka sırasında çocuklarla yakından ilgilendi.

Ordu’dan Trabzon’a gelen çocuklar ilk olarak Trabzon’un tarihi, kültürel yerlerini gezdi, ardından da Milli Maçı tribünden izlediler.

127 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın