İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

BOCCE’DE TÜRKİYE AVRUPA ŞAMPİYONU

Kahramankazan Şehit Samet Cantürk Bocce Salonu'nda 4 gün süren organizasyonda Türkiye güçlü rakibi İtalya’yı 2-1 yenerek tarihinde ilk kez takımlarda Avrupa Şampiyonluğunu kazandı.

Ankara’nın Kahramankazan ilçesinde 9 ülkeden 27 sporcunun katılımıyla gerçekleşen 10. Avrupa Gençler Bocce Şampiyonası bugün yapılan final müsabakaları ile sona erdi.  Kahramankazan Şehit Samet Cantürk Bocce Salonu'nda 4 gün süren organizasyonda Türkiye güçlü rakibi İtalya’yı 2-1 yenerek tarihinde ilk kez takımlarda Avrupa Şampiyonluğunu kazandı.  Büyük bir çekişmeye sahne olan müsabakalar sonrasında takımlarda ikinciliği İtalya, üçüncülüğü ise San Marino ve Slovakya takımları elde etti.

Teklerde ise Avrupa Şampiyonluğunu İtalya’dan Dominico Palumba elde edeken, Slovakya’dan Tomas Stack gümüş madalya, Türkiye’den Cem Şimşek ve San Marino’dan Stella Paoletti bronz madalyanın sahibi oldu.  Müsabakalar sonrasında dereceye giren sporculara madalyalarını Uluslararası Bocce Konfederasyonu Başkanı ve Türkiye Bocce Dart Federasyonu Başkanı Doc Dr. Mutlu Türkmen, Türkiye Bocce ve Dart Federasyonu Onursal Başkanı Ahmet Recep Tekcan ile Avrupa Konfederasyon Başkanı Bruno Casarini verdi.

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
285 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın