RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

YENİ SPOR BAKANI KİM OLACAK?..

Birkaç güne kadar açıklanması beklenen, 16 bakan ve en az 3 cumhurbaşkanı yardımcısından oluşacak yeni kabine konusu herkesin gündeminde.

Birkaç güne kadar açıklanması beklenen, 16 bakan ve en az 3 cumhurbaşkanı yardımcısından oluşacak yeni kabine konusu herkesin gündeminde. 
Geçmiş dönemlerde, “seçim bölgesi dengeleri ve deneyimli siyasetçi hesapları” nedeniyle yaklaşık olarak tahmin edilen yeni hükümet üyeleri, ilk kez uygulanacak yeni sistem nedeniyle eskisi kadar öngörülemiyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın bu süreçte iyi çalıştığı ve projelerine güvendiği bürokratlarla, özel sektör temsilcileri ve eski siyasetçilerden yeni bir ekip oluşturması bekleniyor.
Bu hesaplardan harekete geçerek Sporun yeni patronunun kim olacağı merak konusu. Şimdilerde herkes bakanlık koltuğuna kimin oturacağını merak ediyor. Kulislerde dolaşan isimler arasında Cumhurbaşkanı Baş Danışmanları Hamza Yerlikaya ve Hidayet Türkoğlu, Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan, Göksel Gümüşdağ, bakanlık müsteşarı Faruk Özçelik yer alıyor.  
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
178 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın