İNCİ STEAK
RAN SİGOTA

ADRESGRUP
BEHZAT RESTAURANT
SALTURSALTURSaltur Turizm  Tur, Otel, Bilet,
Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


www.saltur.com.tr

Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası ·
1099. İnternette Güvenli Alışveriş
Saltur.com.tr sitemiz COMODO 


Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° 3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

ANKARA'DA VOLEYBOL HEYECANI

FIVB Voleybol Milletler Ligi'nde 2'nci ayak müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak.

FIVB Voleybol Milletler Ligi'nde 2'nci ayak müsabakaları yarın oynanacak karşılaşmalar ile başlayacak. 
FIVB Voleybol Milletler Ligi'nde 2'nci ayak müsabakaları için düzenlenen basın toplantısına, Türkiye Voleybol Federasyonu (TVF) Milli Takımlardan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Kurtaran Mumcu ve FIVB Teknik Delegesi Anka Ivanovic'in yanı sıra Türkiye, Brezilya, Dominik Cumhuriyeti ve Arjantin takımlarının antrenör ve kaptanları katıldı. 
FIVB Teknik Delegesi Anka Ivanovic ise ikinci hafta maçlarının yarın başlayacağını hatırlatarak, "Çin'de yapılacak finalleri bekliyoruz. Tüm takımlara şans ve başarı diliyorum" ifadelerini kullandı. 
A Milli Kadın Voleybol Takımı Başantrenör Govanni Guidetti ise FIVB ve TVF'ye teşekkür ederek, "3 büyük takımı ağırlamanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm takımlara hoşgeldiniz diyorum. Eminim ki Ankara seyircisi de bizimle birlikte salonda olacak" değerlendirmesinde bulundu. 
A Milli Takım Kaptanı Eda Erdem Dündar da böyle bir organizasyonun parçası oldukları için mutlu olduklarının altını çizerek, "İlk hafta bizim açımızdan çok başarılı geçti. Ankara seyircisi her zaman muhteşemdir. Eminim ki üç maçta da salonumuz dolu olacak. Her hafta takım ruhunu oturtmaya çalışıyoruz, ikinci ayak bizim için bu açıdan da çok önemli. Tüm takımlara başarılar diliyorum" diye konuştu. 
Arjantin Voleybol Takımı Başantrenörü Guillermo Orduna ve takım kaptanı Julieta Canstanza Lazcano, Brezilya Milli Takımı Başantrenörü Jose Roberto Lages Guimarez ve takım kaptanı Roberta Silva Ratzke, Dominik Cumhuriyeti Başantrenörü Marcas Kwiek ve takım kaptanı Niverka Dharlenis Marte Frica da bu organizasyonun içinde yer aldıkları ve Türkiye'de bulundukları için çok heyecanlı olduklarını dile getirdi. 
TVF Başkent Spor Salonu'nda yapılacak müsabakaların programı ise şöyle: 

22 MAYIS SALI:
14.00 Arjantin-Dominik Cumhuriyeti 
17.00 Türkiye-Brezilya 
23 MAYIS ÇARŞAMBA
14.00 Brezilya-Arjantin 
17.00 Türkiye-Dominik Cumhuriyeti 
24 MAYIS PERŞEMBE: 
14.00 Brezilya-Dominik Cumhuriyeti 
17.00 Türkiye-Arjantin 
152 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın