SALTUR


Saltur Turizm  Tur,Otel,Bilet,Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


https://www.saltur.com.tr/iletisim
Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası · 1099. İnternette Güvenli Alışveriş Saltur.com.tr sitemiz COMODO 
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° -1°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

TOKAT'TA İLK KEZ KANO YARIŞMALARI DÜZENLENECEK

Tokat’ta ilk defa kano yarışmaları 13-15 Temmuz tarihlerinde yapılacak.

Türkiye Kano Federasyonu tarafından 13-15 Temmuz 2018 tarihleri arasında Tokat Almus barajında yapılması planlanan Deniz Kanosu yarışmaları için EDD Yapı firması ile sponsorluk sözleşmesi imzalandı.

TOKGİAD Genel Başkanı Ender Demirtaş imza töreninde şunları söyledi: "Geçmişte Başkanlığını yaptığım Tuzla Deniz Yıldızı Spor Kulübü vesilesi İle tanıştığım, Kıymetli Federasyon Başkanımız Alper Beyin Üstün Çalışmalarına Destek Olmak ve Memleketimiz Olan Tokat’ta Su Sporları Anlamında Farkındalık Yaratarak İlimizin Tanıtımına Katkı Sağlamayı Amaçladık. Bu Vesile İle Firmamız EDD Yapı Olarak Sponsorluk Sözleşmemizi İmzaladık. Bu Güzel Oluşumda Emeği Geçen Başta Federasyon Başkanımız ve Almus Kaymakamımız Hamza İnan Olmak üzere Gençlik Spor İl Müdürümüze ve Herkese Ayrı Ayrı Teşekkür Ederiz."

Türkiye Kano Federasyonu Başkanı Alper Cavit Kabakçı ise, "Geçen yıl Tokat’a yaptığımız ziyarette Almus’da kanoları yüzdürmek istediklerini bu anlamda desteklerinden dolayı TOKGİAD Genel Başkanı ve EDD Yapı Yönetim Kurulu Başkanı Ender Demirtaş, Tokat Almus kaymakamlığı ve Gençlik hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne teşekkür ediyoruz" diye konuştu.
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
942 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın