SALTUR


Saltur Turizm  Tur,Otel,Bilet,Araç Kiralama,Vize ve Kongre ...


https://www.saltur.com.tr/iletisim
Kongre · Sigorta · Reklamcılık · Blog Sayfası · 1099. İnternette Güvenli Alışveriş Saltur.com.tr sitemiz COMODO 
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
7° -1°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

ASKİSPOR TÜRK GÜREŞİNİN GURURU OLDU...

Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİSPOR kulübü sporcuları 5 madalya ile bu başarıda önemli bir pay sahibi oldu.

Rusya Federasyonu'na bağlı Dağıstan Özerk Cumhuriyeti'nde organize edilen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda  Milli sporcularımız çok önemli bir başarıya imza attı.  Kaspiysk şehrinde bir hafta süren şampiyonada Türkiye, 5 altın, 8 bronz olmak üzere toplam 13 madalya kazanırken Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİSPOR kulübü sporcuları 5 madalya ile bu başarıda önemli bir pay sahibi oldu.

Avrupa şampiyonalarında en fazla madalya sayısına ulaşan milli takıma 5 grekoromen,5 serbast olmak üzere toplam 10 sporcu verme başarısı gösteren ASKİSPOR kulübü Türk Güreşine katkı sağlamanın haklı gururunu yaşıyor.

Başkent kulübü şampiyonada Grekoromen stilde Rıza Kayaalp altın madalya, Enes Başar bronz madalya, serbast stilde Taha Akgül, Soner Demirtaş altın, Serdar Böke ile bronz madalya kazandı.

Türk sporunun lokomatif kulübü olma özelliğini taşıyan Ankara Büyükşehir Belediyesi ASKİSPOR Kulübü Başkanı Mehmet Genç, başarıda emeği geçen herkese teşekkür etti. Türk Güreşine hizmet etmeye devam edeceklerini dile getiren Mehmet Genç, “ Dağıstan’daki şampiyonada her zaman olduğu gibi kulüp olarak üzerimize düşeni yaptık. Şampiyon olan ve minderde mücadele eden sporcu arkadaşlarımıza ve antrenörlerimizi kutluyorum. Ayrıca bize her zaman destek olan Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Tuna’ya , Aski Gelen Müdürümüz Cumali Kınacı’ya yönetim kurulu üyelerimize teşekkür ediyoruz” diye konuştu.        

 

 

 

 

Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
142 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın