RÖPORTAJ


"AMACIMIZ DÜŞÜNEN ANALİZ EDEN ÜRETEN GENÇLİK"
Site Menüsü
Hava Durumu
Anlık
Yarın
1° -3°
Üyelik Girişi
Site Haritası
Takvim

ANKARA'DA PRESTİJLİ TURNUVA

"Ankara Voleybol Turnuvası" tamamen amatör bir ruhla 2016 yılının Ağustos ayında başladı.

"Ankara Voleybol Turnuvası" tamamen amatör bir ruhla 2016 yılının Ağustos ayında başladı. Bu yıl üçüncüsü düzenlenen turnuvada kıyasıya mücadeleler yaşanırken, takımlar şampiyonluğu kazanmak için büyük gayret gösteriyor. Salon ve süre sıkıntısından dolayı bu yılki turnuvayı 20 takım ile sınırlandırdıklarını dile getiren Belgin Civelek, "Böyle güzel bir organizasyona imza atmaktan mutluluk duyuyorum" dedi.

Her geçen yıl organizasyona ilginin arttığını dile getiren Turnuvanın sorumlusu Belgin Civelek sözlerini şöyle tamamladı:
"İnstagram hesabı açıp o hesaptan arkadaşlarımızla kendi aramızda yaptığımız maçlardan güzel videolar paylaşarak yola başladık ve turnuva düzenlendiğimizi duyurduk. 8 takımın katılımıyla ilk turnuvamızı düzenledik. Şampiyon Mechanic takımı oldu.  2. Turnuva Mart 2017'de organize edildi. Bu turnuvaya 21 takım katıldı. Şampiyon Volsev takımı oldu.  3.turnuvayı da Kasım ayının ilk haftası başlattık.  Bu arada 2. Ve 3. Turnuva arasında Temmuz ayında Ankara'da 2 günlük mini plaj turnuvası da düzenledik. Şampiyon versus takımı oldu. Kıyasıya bir mücadele var bu beni mutlu ediyor.  Eş dost arkadaşlarında organizasyona yardımları ile hiç öngörmediğimiz bir şekilde büyüdü turnuva süreçte bana destek olan herkese teşekkür ederim."
Paylaş |                                         Yorum Yaz - Arşiv   
379 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın